Our range of products include single phase pcc panel and power control center panel.
₹ 250000 / Piece Get Latest Price
| Rated Current | Upto 5000 Amps |
| Phase | Single Phase |
| Current Rating | 200A |
| Rated Voltage | 440 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Brand | Parv |
| IP Rating | IP 54, IP 55, IP 65 |
| Material | MS |
| Frequency | 60HZ |
Minimum order quantity: 2 Piece
₹ 150000 / Piece Get Latest Price
| Phase | Three Phase |
| Rated Voltage | 440 V |
| Brand | Parv |
| Material | SS |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 10 AMP TO 6500 AMP |
| Frequency | 50HZ-60HZ |
Manvesh FOUND Patel (CEO)
Parv Engineers
A-57, Gidc Electronic Estate, Sector - 25
Gandhinagar - 382025, Gujarat, India